O mně

    "Tělo je Tvým pokladem, chrámem i domovem. Jen na Tobě záleží, jakou cestou se k němu vydáš...  někdy stačí udělat pouhý první správný krok... Mým přáním je být oním průvodcem na této cestě."

Už od malička jsem měla ráda přírodu, toulala se po lukách a lesích, naslouchala zvukům zvířat a ptáků, vstřebávala vůni květi a stromů..Moje babička mě často brávala  na sběr bylinek, učila mě poznávat je, k čemu se dají použít  a pomalu mě zasvěcovala do tajů přírodní medicíny. Tato záliba mi zůstala do dospělosti a snažím se rozšířit ji o další poznatky, nasbírané během let. Jsem člověk zvídavý, ráda se učím a poznávám nové věci. Nejlepšími učiteli jsou lidé ve vašem okolí. Když jsem před 8 lety začala masírovat, velmi brzy jsem zjistila, že většina bolestí a pohybových problémů je spojena s psychikou člověka a s oslabením některého vnitřního orgánu.

To mě přivedlo k dalšímu studiu nejen masážních technik, ale i k různým způsobům alternativního léčení a v posledním roce také k seznámení se s Tradiční čínskou medicínou. Tam vidím dokonalé propojení energií ducha, těla a mysli.

Vždy se snažím se svými klienty najít kořen problému a proto kombinuji masáže se cvičením, dýcháním nebo s použitím aromaterapie nebo zklidňující relaxační techniky.

Přestože symptomy mohou být u člověka relativně stejné, spouštěcím faktorem je pokaždé něco jiného. Například špatná myšlenka, napětí, strach, nerozhodnost, úraz atd...

Jsem optimistka a chuť do života mě neustále pohání dopředu. Ráda bych Vám kus toho optimismu a radosti předala. Naučila Vás, že každý problém a každá bolest má své řešení a ve finále si nejvíce můžete pomoci sami.

Přála bych si, abyste u mě nalezli oázu klidu, relaxace, uvolnění a porozumění.

 

                          Marta Suchá 

 

 

 

 

 


                                                                                                                                                                                                                                                                              

Kontakt

Agapé - regenerace a poradenství Školní 492
Zlín
76001
tel.: 724 766 981 email:agape.zlin@email.cz